Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34827
Stary 30.01.2016, 02:03
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Bogaci spryciarze brali kredyty z gory zakladajac, ze nie beda ich w stanie splacic ale... wiedzieli, ze po kilku latach wygra PIS i rzad im wtedy pomoze
Sam oczywiscie nie popieram takiej formy pomocy frankowiczom. Banki to nic innego jak pozyczki minutki vide Provident. Nastawione sa na udupianie ludzi i tak bylo w tym przypadku. Kto sie tego nie spodziewal tego wina ale kuerwa bez przesady z tymi bogatymi spryciarzami
Ty nie zrozumiałeś w ogóle mojej wypowiedzi. Bogaci, bo żaden bank nie da kredytu w takiej wysokości ludziom, którzy zarabiają po 1 - 2 - 3 tys. miesięcznie. Przecież te wahania kursowe odczuli głównie Ci z kredytami o masakrycznej wysokości. Rozumiem, że dla Ciebie normą jest spłacanie po 3-4 tys. miesięcznie i większość polskich rodzin na coś takiego stać (ja to żyję w przekonaniu, że trudno spłacać po 1 tys. miesięcznie i często jest to niewykonalne, ale to przecież dodatkowo Ci to tylko brali w złotówkach, czyli gorszy sort).
A spryciarze dlatego, bo Ci zarabiający powyżej średniej krajowej, to dobrze wiedzieli na co się pisali. Mi też proponowano we frankach, ale nigdy bym się na to nie zdecydował(mimo, że dalej wychodzą na swoje, jak pisze Kocur i to tym bardziej jest oburzające... Ciekawe, ile osób w PiSie ma kredyty w tej walucie ?).

Natomiast jeśli jakiś bank stosował zapisy niedozwolone, to należy ukarać i tyle. Ale bank nie może finansować czyichś błędów i decyzji, a tutaj rezydent chcę obciążyć ich i skasować ich aktywa. Poza tym, to przede wszystkim uderzy w polskie banki(bo są najsłabsze na rynku).

P.S - I dlaczego ta grupa ma być tak specjalnie traktowana? To też dla mnie zasadnicze pytanie. Premier polskiego rządu mówi o milionie głodujących dzieci, a nic z tym nie robi, tylko pomaga frankowiczom, Rydzykowi, a np. odbiera pieniądze hospicjom. Kiedy będzie pomoc dla tych, co brali w złotówkach kredyty
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 30.01.2016 o godz. 02:10.