Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72839
Stary 29.01.2016, 21:11
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Chłopak nie wytrzyma psychicznie bo przy każdym meczu rozgrywanym u siebie będzie lżony jak sku,,,syn. Nie rozumiesz tego? Odszedł do legii naszego największego i najbardziej znienawidzonego rywala... tego najzagorzalsi kibice nie wybaczają... chyba zapomniałeś co swego czasu działo się z Dolhą... zejdź na ziemie... Cierzniak nie powinien grać dalej w Wiśle i kropka.
porównujesz Cierzniaka grającego (jeszcze) dla Wisły z Dolhą który przyjechał jako piłkarz Lecha. Drobna różnica. Lżenie z Radka to sranie do własnego gniazda. (co nie znaczy że popieram ewentualne negocjacje z Wisłą jeśli wcześniej złożył cyrograf leśnemu)
Odpowiedz cytując