Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72837
Stary 29.01.2016, 21:00
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
Priorytetem dla nas to jest utrzymanie sie w lidze (i awans do 8) a nie nieogrywanie piłkarza rywalowi. Tu jest powiedzmy małe atu ze strony L.
Chłopak nie wytrzyma psychicznie bo przy każdym meczu rozgrywanym u siebie będzie lżony jak sku,,,syn. Nie rozumiesz tego? Odszedł do legii naszego największego i najbardziej znienawidzonego rywala... tego najzagorzalsi kibice nie wybaczają... chyba zapomniałeś co swego czasu działo się z Dolhą... zejdź na ziemie... Cierzniak nie powinien grać dalej w Wiśle i kropka.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując