tommiyacht napisał(a):

|
Priorytetem dla nas to jest utrzymanie sie w lidze (i awans do 8) a nie nieogrywanie piłkarza rywalowi. Tu jest powiedzmy małe atu ze strony L.
|
Chłopak nie wytrzyma psychicznie bo przy każdym meczu rozgrywanym u siebie będzie lżony jak sku,,,syn. Nie rozumiesz tego? Odszedł do legii naszego największego i najbardziej znienawidzonego rywala... tego najzagorzalsi kibice nie wybaczają... chyba zapomniałeś co swego czasu działo się z Dolhą... zejdź na ziemie... Cierzniak nie powinien grać dalej w Wiśle i kropka.