Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72835
Stary 29.01.2016, 20:41
Merkury napisał(a):Wyświetl post
wszak z Legią, Lechem nie mamy się co porównywać w kwestiach finansowych a zawodnik w 99% takich sytuacji wybiera ofertę lepszą finansowo.
Cytat:
. Wisła miała czas na negocjacje nowej umowy do końca grudnia i ten temat gdybyśmy byli klubem profesjonalnym byłby ogłoszony w tym terminie.
sam sobie zaprzeczasz

I nie pisz, że do końca grudnia bo wychodzi na to ze Cierzniak nie informował Wisły o negocjacjach z Legią więc mogliby mieć czas nawet do dnia dzisiejszego.


I na prawdę ktoś jest tak naiwny iż sądzi, że Wisła nie chciała przedłużyć umowę z Cierzniakiem? pytanie kluczowe czy on chciał.
Odpowiedz cytując