Merkury napisał(a):

|
wszak z Legią, Lechem nie mamy się co porównywać w kwestiach finansowych a zawodnik w 99% takich sytuacji wybiera ofertę lepszą finansowo.
|
Cytat:
|
. Wisła miała czas na negocjacje nowej umowy do końca grudnia i ten temat gdybyśmy byli klubem profesjonalnym byłby ogłoszony w tym terminie.
|
sam sobie zaprzeczasz
I nie pisz, że do końca grudnia bo wychodzi na to ze Cierzniak nie informował Wisły o negocjacjach z Legią więc mogliby mieć czas nawet do dnia dzisiejszego.
I na prawdę ktoś jest tak naiwny iż sądzi, że Wisła nie chciała przedłużyć umowę z Cierzniakiem? pytanie kluczowe czy on chciał.