Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72828
Stary 29.01.2016, 19:32
Nie mam pewności, dlatego napisałem "prawdopodobnie". Naprawdę uważasz, że JEŚLI podpisał kontrakt z Legią, a później pozornie negocjował przedłużenie kontraktu z Wisłą to nie ma problemu?
Odpowiedz cytując