Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72826
Stary 29.01.2016, 19:19
Problemem nie jest to, że podpisał kontrakt z innym klubem - miał do tego prawo, a klubów bardziej atrakcyjnych sportowo i finansowo niż obecna Wisła nie brakuje.

Problemem nie jest to, ze podpisał kontrakt z Legią - nikt nie uważał, że piłkarz z Wielkopolski po spędzeniu pół sezonu w Wiśle stał się zdeklarowanym wiślakiem.

Problemem jest to, że prawdopodobnie "zapomniał" poinformować klub, ze podpisał już kontrakt gdzie indziej i dalsze negocjacje nie mają sensu.
Odpowiedz cytując