Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34824
Stary 29.01.2016, 19:08
Dużo mniejszym niż kapiatał.Ludzie nie mogą sprzedać mieszkania czy domu bo wartość mieszkania jest niska.Tak zwani niewolnicy banksterów.Poza tym odpowiadaja całym majątkiem.Strata domu czy mieszkania to "pikuś" przy tym ile musza jeszcze oddac złodziejom.

Adass nikt nikomu nie pomaga.Banksterzy po prostu swoje złodziejskie pieniądze zarobili.W przyszłości nie będą mieli strat tylko nie "zarobią" ukradzionych pieniędzy.
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 29.01.2016 o godz. 19:12.