fialo napisał(a):

O ile w przypadku tej szmaty Handzlika, który jest wychowankiem można i nleży się w....iać na jego zachowanie, a także zniszczyć go codziennymi przebieżkami na Błoniach, żeby czasem tylko piłki nie dotknął to w przypadku Cierzniaka nie rozumiem tego waszego oburzenia. Realia są takie, że z Legią finansowo nie możemy konkurować. Czemu? M. in dlatego, że kibicom Wisły nie chce się chodzić na mecze, tudzież kupować bietów, karnetów, koszulek i innych pamiątek, żeby wspierać swój (podobo) klub. Może gdyby sytuacja była odwrotna, Cierzniak dostałby oczekiwaną pensję na R22. A w takiej sytuacji nie należy się dziwić gośćiowi 32+, że korzysta prawdopodobnie z najlepszej oferty, jaką mógł dostać. Był to zwykły najemnik. Powodzenia mu nie życzę, ale ciupać też nie będę.
Oczywistością jest, że powinien bronić do końca rundy. Nikt o zdrowych zmysłach nie wyobraża sobie jakiegokolwiek wyniku sportowego z Buchalikiem-ręcznikiem w bramce, czy Miśkiewiczem, który - umówmy się - też wielkim golkiperem nie jest.
|
Sportowo jest oczywiście o wiele lepszy od B&M. Dla mnie pytanie czy będzie bronił tak jak dotąd na 100% czy się nie wyluzuje zwłaszcza będąc zbluzganym przez część kibiców na stadionie i w mediach. Tego się obawiam.
Co do ewentualnej kasy od L - bądźmy poważni, już 200tys. ZŁOTYCH to byłaby godna suma za de facto trzymiesięczne wypożyczenie i (ob)leśny w życiu więcej nie da. Z kolei BC zapewne na tyle nie spojrzy więc... będzie pat czyli co to znaczy dla Cierzniaka?