Wyświetl pojedynczy post
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34819
Stary 29.01.2016, 18:32
@serek
A co to za różnica? chyba że mi powiesz że ludzie nie byli informowani o ryzyku z jakim się wiąże branie kredytu w obcej walucie, to wtedy sru do sądu z bankowym oszustem. Swoje wnioski wysnuwam z informacji od tych co wzięli, duży przekrój wiekowy, różne cele, bankowcem owszem nie jestem.
Może jest to zbyt proste myślenie ale jak dla mnie, była okazja, zyskiwało się ,było ryzyko ,dostało się po dupie i już. Jak ja biorę robotę w którą coś doinwestowąć na wstępie muszę a potem się okazuje że na niej straciłem bo koszty przekroczyły zysk to nie idę z tym do sądu . Trzeba myśleć.
Piszesz w taki sposób jakbyś się znał, to oświeć nas w żołnierskich słowach gdzie jest haczyk.

Kocur zebyś mnie opacznie nie zrozumiał, bo nie doprecyzowałem odnosząc się do słow forfuna o 'bogatych spryciarzach'. Pije do tych co teraz latają po ulicach.


Po chwili namysłu może bogaci spryciarze to faktycznie trochę przegięcie, za szybko się denerwuje ostatnio, ale tacy pewnie też tam byli.
Ostatnio edytowane przez adas123 : 29.01.2016 o godz. 18:44.