Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34818
Stary 29.01.2016, 18:31
adas123 napisał(a):Wyświetl post
A niby kto? nabrali kredytów nakupowali mieszkań i teraz im się wydaje że się należy. i
Ja mam franki i co? Nie zamierzam nic z tym robić bo warunki we frankach nawet po 4 zeta są lepsze od złotówek.
Dobrze wiedziałem co biorę, nie kupowałem apartamentu i teraz nie płaczę na marszach.


Faktycznie sami bankierzy w tym temacie.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE