adas123 napisał(a):

|
A niby kto? nabrali kredytów nakupowali mieszkań i teraz im się wydaje że się należy. i
|
Ja mam franki i co? Nie zamierzam nic z tym robić bo warunki we frankach nawet po 4 zeta są lepsze od złotówek.
Dobrze wiedziałem co biorę, nie kupowałem apartamentu i teraz nie płaczę na marszach.
Faktycznie sami bankierzy w tym temacie.