|
Nie no , zapomniałem, że przeciwnicy pana Dudy i Kaczyńskiego nie mogą mieć racji. Osobiście znam z 10 osób z kredytami we frankach, kolejnych kilkunastu znajomych znajomych też ma i każdy mówi to samo - było lepiej, teraz gorzej a wyjdzie na 0. Wolę obietnice bez pokrycia niż spełniane bez myślenia.
Idąc tropem myślenia PiSu to protesty frankowiczów to jest właśnie kwik świń odstawionych od koryta
Btw, za wczorajsze wystąpienie tego kretyna Jakiego w stosunku do kretyna Kropiwnickiego powinno się skończyć dyscyplinarką i zesłaniem do kopania rowów, bo jak widać to ten poziom( z całym szacunkiem do kopiących rowy)
Ostatnio edytowane przez adas123 : 29.01.2016 o godz. 18:17.
|