|
A niby kto? nabrali kredytów nakupowali mieszkań i teraz im się wydaje że się należy. Każdy normalny człowiek, który wziął we frankach Ci powie, że suma sumarum wyjdzie na 0, bo taka prawda. Trzeba było myśleć biorąc. Nie trzeba być ekonomistą żeby wiedzieć, że kursy walut nie są stałe. Śmiech na sali, no ale rozdajmy pieniądze, czemu nie.
Czekam na 20 baniek dla Rydzyka, serio myślałem po wczoraj, że dadzą sobie siana, no ale jednak wpływ zbyt duży. Wstyd. Opodatkować całą czarną bandę i wtedy dawać panu Tadeuszowi
|