|
Ustawa w/s frankowiczów, to kolejny "oryginalny" pomysł komuchów. Społeczeństwo ma się poskładać na bogatych spryciarzy, którzy sobie pobrali kredyty na kilkaset(jak nie więcej...) tysięcy złotych(w przeliczeniu). Komu banki udzielają takich pożyczek i kogo stać na spłacanie po kilka tysięcy miesięcznie? Pytanie retoryczne. A teraz chcę się ogołocić biedne społeczeństwo i położyć najsłabsze(czytaj polskie) banki.
|