Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72807
Stary 29.01.2016, 15:40
Błąd zarządu. Najpierw Gaszyński podpisał kontrakt, bez opcji przedłużenia na rok. A teraz przy zmianie zarządu doszło do kuriozalnej sytuacji, której jesteśmy świadkami.

Za długo Wisła zwlekała z tym kontraktem i teraz mamy tego efekty, luźne propozycje, nic nie wnoszące do sprawy.

Żeby nie było, nie bronię Cierzniaka, bo trochę się niefajnie zachował. Ja rozumiem, że jak z nim luźno rozmawiano w listopadzie, to mógł nie być zainteresowany przedłużeniem kontraktu widząc to co się dzieje w klubie i patrząc na swoje konto. Ale przecież do każdego z nas i do piłkarzy także dotarły informacje, że wszystko będzie uregulowane co w późniejszym terminie uczyniono.

Jak widać to nie przekonało Cierzniaka.

Piłkarski świat już od dawna jest tak skonstruowany, że wychowanków czy przywiązanych do klubu coraz mniej, najemnicy, najemnicy i jeszcze raz najemnicy.

Przychylam się do tezy, że wyciek tej informacji to przeciek kontrolowany i dobrze przemyślany ruch przez Legię.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując