Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72803
Stary 29.01.2016, 15:24
szprotson napisał(a):Wyświetl post

Jeśli RC nie odejdzie teraz, grzechem byłoby sadzanie go na ławce. Tak samo grzechem byłoby go sprzedać za mniej niz 0.5 mln euro.
Zwłaszcza że Legia faktycznie pożegnała Kuciaka i została z Malarzem. Czyli z takim Buchalikiem tyle że oni mają walczyć o tytuł…Trochę słabo to wygląda. Dla nich.
Albo muszą podpisać szybko kogoś innego albo ostro licytować o Cierzniaka.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując