szprotson napisał(a):

Jeśli RC nie odejdzie teraz, grzechem byłoby sadzanie go na ławce. Tak samo grzechem byłoby go sprzedać za mniej niz 0.5 mln euro.
|
Zwłaszcza że Legia faktycznie pożegnała Kuciaka i została z Malarzem. Czyli z takim Buchalikiem tyle że oni mają walczyć o tytuł…Trochę słabo to wygląda. Dla nich.
Albo muszą podpisać szybko kogoś innego albo ostro licytować o Cierzniaka.