Łatwa zagadka.Kto to powiedział na dzisiejszej "debacie" po wystąpieniu Waszczykowskiego ?
"Polska powinna zgłaszać rozwiązania, które są dobre dla Europy, a wy tego nie robicie"
Kocur "Edit: bez jaj emj10 że wziąłeś to na poważnie"
Zaraz Ci wytłumaczy jak przed chwilą rzepliński że z tą propozycją kompromisu z jego strony to " ironia"
