Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72796
Stary 29.01.2016, 14:51
Jeśli (powtarzam JEŚLI) Cierzniak podpisał na początku stycznia kontrakt z Legią, a później mając tenże kontrakt w kieszeni, dalej udawał negocjacje z niczego nieświadomą Wisłą, to mamy obraz wrednego typa i na 100% nadprezes da mu to odczuć (rezerwy rezerw).
Odpowiedz cytując