|
Jeśli (powtarzam JEŚLI) Cierzniak podpisał na początku stycznia kontrakt z Legią, a później mając tenże kontrakt w kieszeni, dalej udawał negocjacje z niczego nieświadomą Wisłą, to mamy obraz wrednego typa i na 100% nadprezes da mu to odczuć (rezerwy rezerw).
|