Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72789
Stary 29.01.2016, 14:26
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie sprawa jest oczywista, jeśli cierzniak rzeczywiście podpisał to nie powinien już więcej grać w naszych barwach, bo po co ogrywać bramkarza rywalowi? Przecież to irracjonalne. Jak go chcą już teraz to niech wybulą!
Priorytetem dla nas to jest utrzymanie sie w lidze (i awans do 8) a nie nieogrywanie piłkarza rywalowi. Tu jest powiedzmy małe atu ze strony L.
Odpowiedz cytując