tomasz_19 napisał(a):

|
Dla mnie sprawa jest oczywista, jeśli cierzniak rzeczywiście podpisał to nie powinien już więcej grać w naszych barwach, bo po co ogrywać bramkarza rywalowi? Przecież to irracjonalne. Jak go chcą już teraz to niech wybulą!
|
Priorytetem dla nas to jest utrzymanie sie w lidze (i awans do 8) a nie nieogrywanie piłkarza rywalowi. Tu jest powiedzmy małe atu ze strony L.