fialo napisał(a):

O ile w przypadku tej szmaty Handzlika, który jest wychowankiem można i nleży się w....iać na jego zachowanie, a także zniszczyć go codziennymi przebieżkami na Błoniach, żeby czasem tylko piłki nie dotknął to w przypadku Cierzniaka nie rozumiem tego waszego oburzenia. Realia są takie, że z Legią finansowo nie możemy konkurować. Czemu? M. in dlatego, że kibicom Wisły nie chce się chodzić na mecze, tudzież kupować bietów, karnetów, koszulek i innych pamiątek, żeby wspierać swój (podobo) klub. Może gdyby sytuacja była odwrotna, Cierzniak dostałby oczekiwaną pensję na R22. A w takiej sytuacji nie należy się dziwić gośćiowi 32+, że korzysta prawdopodobnie z najlepszej oferty, jaką mógł dostać. Był to zwykły najemnik. Powodzenia mu nie życzę, ale ciupać też nie będę.
Oczywistością jest, że powinien bronić do końca rundy. Nikt o zdrowych zmysłach nie wyobraża sobie jakiegokolwiek wyniku sportowego z Buchalikiem-ręcznikiem w bramce, czy Miśkiewiczem, który - umówmy się - też wielkim golkiperem nie jest.
|
Tutaj chodzi o zasady, weź pod uwagę fakt, że Cierzniak teraz nie będzie miał zamiaru umierać za klub. Niech by sobie przeszedł do tej legii po wygasnieciu umowy, ale on zwodził naszych włodarzy i OKŁAMYWAŁ w żywe oczy, pozorując negocjacje kontraktu, a za plecami mając już posadkę w ległej. Takich rzeczy się nie wybacza, jeśli mamy okazję zniszczyć mu tą karierę w legii i zapewnić rozbrat z futbolem na pół roku to tak powinniśmy zrobić.