Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72784
Stary 29.01.2016, 14:06
O ile w przypadku tej szmaty Handzlika, który jest wychowankiem można i nleży się w....iać na jego zachowanie, a także zniszczyć go codziennymi przebieżkami na Błoniach, żeby czasem tylko piłki nie dotknął to w przypadku Cierzniaka nie rozumiem tego waszego oburzenia. Realia są takie, że z Legią finansowo nie możemy konkurować. Czemu? M. in dlatego, że kibicom Wisły nie chce się chodzić na mecze, tudzież kupować bietów, karnetów, koszulek i innych pamiątek, żeby wspierać swój (podobo) klub. Może gdyby sytuacja była odwrotna, Cierzniak dostałby oczekiwaną pensję na R22. A w takiej sytuacji nie należy się dziwić gośćiowi 32+, że korzysta prawdopodobnie z najlepszej oferty, jaką mógł dostać. Był to zwykły najemnik. Powodzenia mu nie życzę, ale ciupać też nie będę.

Oczywistością jest, że powinien bronić do końca rundy. Nikt o zdrowych zmysłach nie wyobraża sobie jakiegokolwiek wyniku sportowego z Buchalikiem-ręcznikiem w bramce, czy Miśkiewiczem, który - umówmy się - też wielkim golkiperem nie jest.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując