dj_ibutti napisał(a):

Nie trzeba być geniuszem, żeby zrozumieć o co chodziło z "umieraniem za Pogoń", ale wytłumaczę.
Chodziło o to, że będzie dawał z siebie wszystko w każdym meczu, dla dobra Pogoni.
Chcielibyście, żeby powiedział: "Pogoń mam w dupie, zawszę będę za Wisłą i w meczu przeciwko Wiśle strzelę 3 samobóje. Dobrze, że mnie kupili, bo inaczej bym nie miał.na życie" ?
|
Kolego szkoda czasu. Cep i tak takiej oczywistosci nie zrozumie.