|
Podpisał to podpisał. To nie jest piłkarz związany z Wisłą, był u nas aż sezon. Takie jego prawo. Nie porównujmy go do np. Handzlika. Niech dogra do końca kontraktu i pożegnamy go, mam nadzieję że w pakiecie również Buchalika.
Mam wielką nadzieję że Wisła przyblokuje jego ewentualny transfer do Legii. Chciałbym widzieć Leśnego dziada jak mu żyły wypieprza na karku ze złości.
|