Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72739
Stary 28.01.2016, 22:23
Podpisał to podpisał. To nie jest piłkarz związany z Wisłą, był u nas aż sezon. Takie jego prawo. Nie porównujmy go do np. Handzlika. Niech dogra do końca kontraktu i pożegnamy go, mam nadzieję że w pakiecie również Buchalika.

Mam wielką nadzieję że Wisła przyblokuje jego ewentualny transfer do Legii. Chciałbym widzieć Leśnego dziada jak mu żyły wypieprza na karku ze złości.

Odpowiedz cytując