Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72733
Stary 28.01.2016, 21:08
Niech idzie, pograł chwilę, pokazał się z dobrej strony, ale to gość po 30, a np. Misiek miał raz sezon konia, ma Wisłę w sercu i jest perspektywiczny. Trzeba na niego mocno postawić i tyle. A Cierzniaka pieprzyć.
Odpowiedz cytując