|
Ostatnio nie mieliśmy drużyny ale mieliśmy bramkarza. Teraz będziemy mieć drużynę ale nie będziemy mieć bramkarza. Cierzniakowi jeżeli faktycznie podpisał jakoś szczególnie się nie dziwię.
Jeżeli od nas odejdzie to wcale nie jest powód do rozpaczy. U nas w zasadzie od niepamiętnych czasów byli chujowi bramkarze - może to znak, że znów wracamy na szczyt? )))
|