rozkmińcie, że Uryga dostał opaskę kapitana w tym sparingu, chociaż w pierwszym składzie zagrał też Burliga, wg mnie oznacza to, że Pawłowski będzie mocno młodego promował. Ciekaw jestem co zatem dziś robił Cierzniak i czy jest skreślony i wypierdala w trybie pilnym, czy zostaje do końca zgrupowania ?
Edit:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...Krakow//89701/
samotność w Seattle