Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72721
Stary 28.01.2016, 19:28
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Ja się Cierzniakowi nie dziwię. Gość 32 lata na karku... będzie się kisił w klubie, gdzie są problemy z wypłatami, problemy ze skompletowaniem 11, problemy ze wszystkim... tu zyskuje i hajs i awans sportowy, a i zapewne za Kuciaka wejdzie do pierwszej 11 Legii. Z czym do ludzi? Pogratulować można osobom podpisujacym na 3 lata Crivellaro i na 1 rok Cierzniaka.
Podpisuję się rekąmi i nogami. Awans sportowy i finansowy, czy jest się czemu dziwić? Grał u nas pół roku, z klubem nie jest w żaden sposób emocjonalnie związany... Norma, lepsi podbierają grajków gorszym. Legia chce pokazać, jaki to nie jest polski Bayern, więc od każdego wyciągnie kogoś znaczącego (Hamalainen, Borysiuk, pewnie w Piaście też na kogoś polują, chcieli ....ę rakelsa) i już, po co mistrzostwo, jak można udowodnić dominację transferami
Odpowiedz cytując