Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72718
Stary 28.01.2016, 19:02
kopaczoholik napisał(a):Wyświetl post
http://weszlo.com/2016/01/28/kuciak-...umowe-z-legia/

według mnie z Buchalikiem w bramce to i Barcelona miałaby problem wygrywać :(
oby zaczał grać na miare możliwości...
Z jakim Buchalikiem jak bedzie grał Miskiewicz. Jeszcze niedawno to on wybraniał wszystkie mecze, nagle informacja o Cierzniaku i zle bo zostaje Misiek i Buchal, ktory nadaje sie tylko i wyłacznie na rezerwowego. Zreszta weszlo sobie moze podawac, na razie nie ma potwierdzenia wiec olac ich informacje.
Odpowiedz cytując