For_FuN_ napisał(a):

|
Mam nadzieję, że nikt nie wpadnie go sprzedawać teraz dla kilku zł teraz... Nie wyobrażam sobie grania całej wiosny bez bramkarza. Niech dogra do końca sezonu i w lecie kolejny casting, i testy.
|
Pytanie tylko, czy nie będzie się "oszczędzał"