|
Czekam na oficjalne potwierdzenie przez którąś ze stron.
Jeśli jednak to okaże się prawdą, to niech wypie*dalają z klubu wszyscy ci, którzy nie chcą tu grać. Po prostu. Jankowskie, Sadloki i inne, którzy po prostu nie chcą, woleliby coś tam, że daleko dojazd, że smog i inne takie. Bez żalu, ale za odpowiedni hajs.
|