Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72707
Stary 28.01.2016, 18:12
Ciekawe jest to, że 2 dni temu bronił w sparingu. Czyli albo w klubie pali jana i udaje, że nie ma tematu... albo klub ma to w dupie i go w tym okienku nie puści, więc niech do końca rundy pobroni.

Tak też bym zrobił, niech się gość do lipca wykaże profesjonalizmem, a jak cokolwiek odpuści to powinniśmy się zachować.jak typowy Polak, czyli.... oczekiwać za niego 10 mln zł. Jak Legia tyle nie da, to do rezerw chłopa, kazać mu biegać w koszulce z odwróconym (L) i jebać go na każdym kroku.

Pan Radosław chyba niestety nie wie, że pewnych rzeczy się nie robi.

Aha i przypominam, że Cierzniak trafił do nas przez przypadek, bo nasze dwa Michały się połamały. Dlaczego na rok? Bo był opcją rezerwową, która wcale nie musiała wypalić.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując