|
Ciekawe jest to, że 2 dni temu bronił w sparingu. Czyli albo w klubie pali jana i udaje, że nie ma tematu... albo klub ma to w dupie i go w tym okienku nie puści, więc niech do końca rundy pobroni.
Tak też bym zrobił, niech się gość do lipca wykaże profesjonalizmem, a jak cokolwiek odpuści to powinniśmy się zachować.jak typowy Polak, czyli.... oczekiwać za niego 10 mln zł. Jak Legia tyle nie da, to do rezerw chłopa, kazać mu biegać w koszulce z odwróconym (L) i jebać go na każdym kroku.
Pan Radosław chyba niestety nie wie, że pewnych rzeczy się nie robi.
Aha i przypominam, że Cierzniak trafił do nas przez przypadek, bo nasze dwa Michały się połamały. Dlaczego na rok? Bo był opcją rezerwową, która wcale nie musiała wypalić.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|