http://weszlo.com/2016/01/28/kuciak-...umowe-z-legia/
Cytat:
|
Umowa bramkarza Wisły również wygasa w czerwcu, więc ten już teraz mógł podpisać umowę z nowym pracodawcą. Tak też zrobił i to na początku stycznia. Tak, Cierzniak JUŻ kilka tygodni temu złożył podpis na kontrakcie z Legią.
|
Ostatnio edytowane przez Mysciak : 28.01.2016 o godz. 17:46.
|