Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 28.01.2016, 10:18
miba napisał(a):Wyświetl post
Jeśli faktycznie poniósł go melanż, to za taki "numer" to powinien dostać nieźle po d**ie, zarówno od rodzicieli jak i na treningu, bo chyba nie zakodował, że masa ludzi przejęła się sprawą i najzwyczajniej w świecie zaczęli pytać, dzwonić, szukać gościa.
Od rodzicieli? Na treningu? Chlop ma 21 lat. Z klubu to za takie cos powinni go pogonic w piz du.
Odpowiedz cytując