Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6040
Stary 27.01.2016, 15:27
Podejrzewam,że Sadloka nikt nie chce a może? (to już nie Legia ) zamknie jadaczkę i będzie potulny jak baranek.Był bliski rozwiązania umowy,ale się nie udało pewnie miał ofertę z Legii a teraz cisza.
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 27.01.2016 o godz. 15:30.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując