Niby go lubię,ale czasami człowieka wk...i jak ci powie,że idzie umierać za Pogoń a nie za Wisełkę
Cytat:
|
Pomimo tego, że Wisła jest na 13 miejscu i są różne problemy, to one mnie nie obchodziły. Tu jest mój dom. Wiśle bardzo dużo zawdzięczam. Chciałem wrócić.
|
Ale potrafi odzyskać szacunek jak będzie zobaczymy w trakcie meczów