Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22738
Stary 27.01.2016, 15:23
Niby go lubię,ale czasami człowieka wk...i jak ci powie,że idzie umierać za Pogoń a nie za Wisełkę
Cytat:
Pomimo tego, że Wisła jest na 13 miejscu i są różne problemy, to one mnie nie obchodziły. Tu jest mój dom. Wiśle bardzo dużo zawdzięczam. Chciałem wrócić.
Ale potrafi odzyskać szacunek jak będzie zobaczymy w trakcie meczów
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując