Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 27.01.2016, 15:14
Cytat:
Jak zaginęła jakaś locha z Poznania to pół kraju polerowało berło z podniety czekając codziennie na informacje a tu cisza.
kolego sympatyczny, według tego artykułu:

http://natemat.pl/43957,lawinowo-ros...y-z-pozyczkami

w Polsce znika co roku 17 tys. osób. Co daje około 45 osób zaginionych w ciągu jednego dnia.
To, że media mówią o zaginięciu jakiejś panny czy pana to raczej kwestia dobierania tematów zastępczych - tak jak z "mamą Madzi" - żeby mieć czym mydlić oczy widzom, lub usilnego starania się rodziny zaginionych aby sprawę wypromować. Choć uważam, że raczej góruje pierwszy powód i tylko dlatego się o takich sprawach mówi żeby mieć temat zastępczy i nie mówić o sprawach wagi krajowej.

Także się ogarnij bo gdyby mieli mówić o każdym kto zaginął a tym bardziej kogo w domu nie ma od kilkunastu czy 30 paru godzin to by o niczym innym media nie mogły mówić.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując