|
Odnośnie Dudki przypominają mi się słowa kolegi który miał czasem okazje potrenować we Wronkach razem z Darkiem. Mówił wtedy, że jeśli go sprzedadzą to będzie rekordowy transfer ligi. Niestety chyba złe prowadzenie nie pozwoliło na to. W każdym razie kolejny przykład, że talent to nie wszystko.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
|