filoo napisał(a):

|
Ei, oglądał ktoś z Was spar z Węgrami, jak wypadły nasze asy w nim? czy ten Balashov się nadaje, czy tylko przypadkiem wpadła? czy Ondrasek kumaty czy drewno?
|
Jak dla mnie Balashov będzie miał pewny skład. Nawet średni skrzydłowy ze średniego ukraińskiego klubu będzie wciągał naszą ligę. A poczekajmy aż się ogarnie fizycznie, znajdzie zrozumienie z partnerami i zagramy w najsilniejszym składzie.
Ondrasek nie zachwycił. Wydaje się, że ma bardzo dużo do nadrobienia fizycznie + całkowity brak zrozumienia z partnerami. Jednak technikę użytkową ma niezłą i absolutnie nie jest 'drewnem'.
Poza tym można się rozpisywać o Pietrzaku, ale to trzeba było zobaczyć

Mirek Szymkowiak też zaczynał na skraju obrony swoją karierę. Pawłowski ma nosa.