Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6031
Stary 26.01.2016, 20:52
filoo napisał(a):Wyświetl post
Ei, oglądał ktoś z Was spar z Węgrami, jak wypadły nasze asy w nim? czy ten Balashov się nadaje, czy tylko przypadkiem wpadła? czy Ondrasek kumaty czy drewno?
Jak dla mnie Balashov będzie miał pewny skład. Nawet średni skrzydłowy ze średniego ukraińskiego klubu będzie wciągał naszą ligę. A poczekajmy aż się ogarnie fizycznie, znajdzie zrozumienie z partnerami i zagramy w najsilniejszym składzie.

Ondrasek nie zachwycił. Wydaje się, że ma bardzo dużo do nadrobienia fizycznie + całkowity brak zrozumienia z partnerami. Jednak technikę użytkową ma niezłą i absolutnie nie jest 'drewnem'.

Poza tym można się rozpisywać o Pietrzaku, ale to trzeba było zobaczyć Mirek Szymkowiak też zaczynał na skraju obrony swoją karierę. Pawłowski ma nosa.
Odpowiedz cytując