arti napisał(a):

|
Moim zdaniem Uryga zapowiadał się najlepiej.Ale potem kilka kontuzji w tym o ile pamiętam 2 ciężkie i mamy schyłkowego Strąka 2.
|
A ja rzuce kogos, troszke od nich starszego jednak potencjalem jic miazdzyl - jak dla mnie oczywiscie

To:
Kamil Kuzera
Kurde, pamietam go jako ogromny talent pilkarski. Gosc w wieku 18 lat wychdzil w podstawowym z wielkim Interem i to w erze kasiory Cupiala.
Chłopak w przeciwieństwie do w/w,nie cofnął sie w rozwoju. Tez nikt nie popelnil bledu w ocenie jego talentu. On po prostu sam i na wlasne życzenie, skreślił sie w Wisle...pozniej przegrywajac kariere.
Imprezy, dupy, samochody, używki i hajs...zrobil swoje. A Gdy na ul.Lea - swojemu koledze z druzyny zniszczył karierę, to paradoksalnie ...grzebał powoli swoja,