Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72683
Stary 26.01.2016, 19:28
arti napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem Uryga zapowiadał się najlepiej.Ale potem kilka kontuzji w tym o ile pamiętam 2 ciężkie i mamy schyłkowego Strąka 2.

A ja rzuce kogos, troszke od nich starszego jednak potencjalem jic miazdzyl - jak dla mnie oczywiscie To:

Kamil Kuzera

Kurde, pamietam go jako ogromny talent pilkarski. Gosc w wieku 18 lat wychdzil w podstawowym z wielkim Interem i to w erze kasiory Cupiala.
Chłopak w przeciwieństwie do w/w,nie cofnął sie w rozwoju. Tez nikt nie popelnil bledu w ocenie jego talentu. On po prostu sam i na wlasne życzenie, skreślił sie w Wisle...pozniej przegrywajac kariere.

Imprezy, dupy, samochody, używki i hajs...zrobil swoje. A Gdy na ul.Lea - swojemu koledze z druzyny zniszczył karierę, to paradoksalnie ...grzebał powoli swoja,
Ostatnio edytowane przez Dariook : 26.01.2016 o godz. 19:31.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując