Arked napisał(a):

|
Nalepa nie był zły. Na pewno zapowiadał się lepiej od Czekaja czy Urygi. Zrobiono mu krzywdę wsadzając go na minę w meczu z Legią, który prawdopodobnie przesądził o jego losie.
|
Moim zdaniem Uryga zapowiadał się najlepiej.Ale potem kilka kontuzji w tym o ile pamiętam 2 ciężkie i mamy schyłkowego Strąka 2.