Arked napisał(a):

|
Nalepa nie był zły. Na pewno zapowiadał się lepiej od Czekaja czy Urygi. Zrobiono mu krzywdę wsadzając go na minę w meczu z Legią, który prawdopodobnie przesądził o jego losie.
|
Dla odmiany Bartosz w meczu z Legią zagrał 70 minut, dzięki którym coraz odważniej walczy o miejsce w kadrze.