Wyświetl pojedynczy post
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72679
Stary 26.01.2016, 18:25
Arked napisał(a):Wyświetl post
Nalepa nie był zły. Na pewno zapowiadał się lepiej od Czekaja czy Urygi. Zrobiono mu krzywdę wsadzając go na minę w meczu z Legią, który prawdopodobnie przesądził o jego losie.
Dla odmiany Bartosz w meczu z Legią zagrał 70 minut, dzięki którym coraz odważniej walczy o miejsce w kadrze.
Odpowiedz cytując