JaworTSW napisał(a):

|
Co myślicie o Nalepie? Może udałoby się ściągnąć go z powrotem do nas
|
A co myslec o takich postach jak twoj i tym podobnym?
Ręce opadają, gdy jeden z drugim, przypadkiem zobaczy lub uslyszy o pilkarzu, ktory nagle prosto kopnol pilke...i sonduje szanse na powrt lub angaż w Wiśle.
Z całą sympatią i szacunkiem do Nalepy ale chlopak grał u nas i wcale szalu nie bylo. Razil swoim drewnianym stylem wiec nastąpiła normalna kolej rzeczy, czyli nie przedłużono z nim umowy.
A ze chłopak teraz gra w druzynie wegierskiej, ktora jest obecnie top w tamtejszej slabej lidze, na pewno zasługuje na brawa, widac ze powoli rozwija sie na+.
Nabyte szlify w Wisle, pozwolily mu powalczyc w tamtejszym klubie o plac.
Jednak pozwólmy mu tworzyc wlasną historie. Jesli na prawde jest na dobrym poziomie to oferta z Wisly, bedzie jedna z wielu i pewnie jedna z najgorszych dla niego pod względem rozwoju kariery.
Jesli jednak przystopuje to i tak pewnie wroci do Polski. Jako rzemieślnik , gdzies sie zalapie a kasa i tak bedzie lepsza niz tam.
Tak czy inaczej - powodzenia tam Nalepa!