Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pasjonat
Member
Od: 08.2010
Offline
#
72673
26.01.2016, 16:28
Widzę, że Maciek Sadlok rozegrał cały sparring z Węgrami. Pewnie właściciel, prezes, trener i inni decydenci mają w jelicie grubym zdanie niektórych tutaj na Jego temat.
pasjonat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pasjonat
Znajdź inne posty napisane przez pasjonat