Wyświetl pojedynczy post
pasjonat
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72673
Stary 26.01.2016, 16:28
Widzę, że Maciek Sadlok rozegrał cały sparring z Węgrami. Pewnie właściciel, prezes, trener i inni decydenci mają w jelicie grubym zdanie niektórych tutaj na Jego temat.
Odpowiedz cytując