Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
force93TS
Senior Member
Od: 12.2011
Offline
#
72672
26.01.2016, 16:11
Kamson
napisał(a):
Tak! Zmienić ustawienie na 3-5-2 i stworzyć genialne trio obrońców na lata: Nalepa - Uryga - Czekaj!
i na defensywnym cywka z bogusiem
force93TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do force93TS
Znajdź inne posty napisane przez force93TS