Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72670
Stary 26.01.2016, 15:56
JaworTSW napisał(a):Wyświetl post
Co myślicie o Nalepie? Może udałoby się ściągnąć go z powrotem do nas
Tak! Zmienić ustawienie na 3-5-2 i stworzyć genialne trio obrońców na lata: Nalepa - Uryga - Czekaj!

WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując