Krav napisał(a):

|
Ten który opchnął Jankesa powinien też zająć sie sprzedażą Dzikiego, źle na pewno na tym nie wyjdziemy
|
Oj tam, mozna wyjsc zle sprzedajac go za 100 tys ojro a za 2 lata ktos go kupi za pare baniek.
Niemniej jednak priorytetem w wytransferowaniu powinni byc
1.Uryga Miśkiewicz
2.Crivellaro Buchalik
3.Sadlok
4.Boguski Cywka