|
Ja tam dalej wierze w Sarkiego no ale kontrakt ma do konca sezonu wiec pewnie nie zostanie przedłuzony i sie nie doczekam na jego powrot. Balashov szybko przekonał sztab do siebie i od razu odwdziecza sie bramka, to moze byc bardzo fajne wzmocnienie. Miał dobre statystyki w lidze ukrainskiej wiec nie ma obawy o to, ze sobie w marnej ekstraklasie nie poradzi.
|