|
Ale czym Wy się grzejecie? Donalda prasa sprzedaje co okienko transferowe i jakimś dziwnym trafem zawsze na koniec pojawia się na naszym zgrupowaniu.
Gdyby ktokolwiek go chciał, już by go nie było. W poważnych ligach 1 milion euro to na waciki, a za taką kasę to by go jeszcze Kapka na rowerze zawiózł, nawet na Kamczatkę.
Niestety, koleś jest surowy taktycznie i zbyt stary, żeby rokować.
Ale jak się trafi frajer to sprzedawać.
Trzeci rok przeżywać odejście Guerriera. Czy Wy się nigdy nie nauczycie?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|