kowalkar napisał(a):

Dziękujemy za próbę znalezienia dla naszego klubu zawodnika
niestety po konsultacji ze Ździsławem K. ''szara eminencja'' doszliśmy do wniosku iż Ferhan Hasani
nie dołączy do naszego zespołu który aktualnie przebywa na zgrupowaniu w Belek
Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy
Zarząd Wisły Kraków SA