krzaq12 napisał(a):

|
Szczerze cieszę się, że nie trafi do Nas uważam że Balaszov będzie większym wzmocnieniem, młodszy i grał w lepszej lidze niż PL. Daje wiarę, że będzie wzmocnieniem.
|
https://www.youtube.com/watch?v=G-dWZ-UnsHU jak wróci do tej dynamiki, to może być dobrym uzupełnieniem, sylwetką przypomina Kubę.
Ważne, żeby mu się chciało zapierdalać, bo taki trochę pyzaty
*EDIT, obejrzałem jeszcze jakiś jego skrót, koleś .......ił co drugą piłkę. Same złe decyzje i zmarnowane kontry. Ale to tylko youtube.