Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18423
Stary 25.01.2016, 13:11
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Szczerze cieszę się, że nie trafi do Nas uważam że Balaszov będzie większym wzmocnieniem, młodszy i grał w lepszej lidze niż PL. Daje wiarę, że będzie wzmocnieniem.
https://www.youtube.com/watch?v=G-dWZ-UnsHU jak wróci do tej dynamiki, to może być dobrym uzupełnieniem, sylwetką przypomina Kubę.
Ważne, żeby mu się chciało zapierdalać, bo taki trochę pyzaty

*EDIT, obejrzałem jeszcze jakiś jego skrót, koleś .......ił co drugą piłkę. Same złe decyzje i zmarnowane kontry. Ale to tylko youtube.
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 25.01.2016 o godz. 18:29.
Odpowiedz cytując