|
Senior Member
Offline
|
|
Fugiel napisał(a): 
Ja Cię dokładnie rozumiem, sam czasami mam jakieś info i aż się prosi aby wejsc tutaj i podzielić się z Wami tą dobrą / złą informacją. Czasami jednak nie warto , bo taka informacja może po prostu zaszkodzić.
|
Otóż to.
znaki
|
|